Бейіндік алаңдардың 2 маусымы

Құрметті ата-аналар мен оқушылар!

15-30 маусым аралығында біздің мектепте бейіндік алаңдардың екінші маусымы басталады. Барлық сабақтар санитарлық нормаларды сақтай отырып өткізіледі.

Сіздерге Профильді алаңдардың жұмыс кестесімен танысуды ұсынамыз.

Өмірге қолыңды бер!

1 маусым күні сағат 10.30-да онлайн-вебинар өткізілді, оның мақсаты оқушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету, олардың өміріне жаңа қосымша сезімдік бояуларды, мәдени мәндерді енгізу, жалпы оң тонусты арттыру, кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы туралы ақпараттандыру, кәмелетке толмағандар мен ересектердің психологиялық сауаттылығын арттыру.

Балаларды қорғау күні.

COVID-19 таралуын болдырмауға арналған карантинге байланысты шектеулі шараларға қарамастан, Балаларды қорғау күні назардан тыс қалмады.

30 мамыр күні бастауыш буында қашықтық форматта «Сәлем, жаз!» ойын-саяхат өткізілді. Ойын барысында оқушылар ерекше «Станцияларға саяхат» жасады, «Загадочная», «Олимпийская» станцияларында, «Кричалка», «Знайка», «Художественная» станцияларында, «Кузнечики» станцияларында болды.

Дене шынықтыру мұғалімі В.В. Боков сынып жетекшілермен, оқушылармен және олардың ата-аналарымен бірге «Қазақстан балалары спортты таңдайды!» челлендж жасады, оны 1 маусым күні сағат 11.00-де балаларды салауатты өмір салтын сақтауға, дене шынықтыру мен спортпен айналысуға ынталандыру мақсатында чатқа жіберген болатын.

Бейінді алаңдардың жұмысы

Бейінді алаңдардың жұмысы

01.06. - 12.06.2020 

Алаң атауы

Өткізу уақыты

Категория

Кабинет

Жауаптылар

1.

Этнографиялық орталық «У истока»

10.00

7 сыныптар

70

Кривец И.В.

2.

 «Жас Сарбаз» әскери-спорттық алаң

10.00

5-6 сыныптар

Спорт залы

Новиков Л.В.

Байрамов Р.В.

3.

 «Ағылшын тілді елдердің мерекелері» (ағылшын тілінде)

10.30

6 сыныптар

54

Алдабергенова Д.М.

4.

"Ұлыбританияның көрнекті орындары" (ағылшын тілінде)

10.00

8 сыныптар

61

Кадырбаева Н.Д.

5.

 «Елтану» халық мәдениеті (қазақ тілінде)

11.00

6-7 сыныптар

69

Ибраева А.С.

6.

«Туған елім мақтанышым» (қазақ тілінде)

10.00

7 сыныптар

69

Муханова С.К.

7.

 «Волейбол» спорт алаңы

17.00

8-11 сыныптар

Спорт залы

 

Ермагамбетов Т.С.

8.

Ақындық шеберхана

10.00

6 сыныптар

43

Самуратова М.Х.

9.

Олимпиада резервтік мектебі

10.00

8-9 сыныптар

56

Гартман Т.В.

10.

«Гармония» психологиялық алаңы

10.00

әртүрлі есеп түрлерінде тұратын оқушылар

59

Есентемирова А.А.

Жумина К.Г.

11.

«Атамекен» шатырлы  алаңы

09.00

10.00

5-7 сыныптар

67

Кадыров Д.К.

Кинтаев М.С.

12.

 «Жасыл десант» экологиялық алаңы

10.00

5-8 сыныптар

36

Заклицкая Л.П.